Kolejne usprawnienia w dashboardzie Xbox One wprowadzają nowe filtry dla gier

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Przygotowując się do premiery Xbox One X, Microsoft dodaje kolejne usprawnienia w interfejsie konsoli.

Wyczekując premiery najnowszej konsoli Xbox One X, insiderzy otrzymują kolejne aktualizacje systemu, który zostaje przygotowywany na powitanie kolejnego urządzenia firmy Microsoft. Chodzi oczywiście o UI systemu Xbox One, a najnowszy update dodaje filtr 4K, HDR i ulepszonych gier dla One X w zainstalowanych tytułach.

Wciąż zostaje niestety wspólna sekcja dla gier z Xbox 360 i pierwszego Xbox-a, co wydaje się mało intuicyjnym rozwiązaniem. Gier we wstecznej kompatybilności jest już całe mnóstwo i ciężko będzie znaleźć tytuły z Xbox, ale może zostanie to jeszcze uwzględnione przed premierą usługi.

Widać tym samym, że nie wszystkie ulepszone tytuły na Xbox One X będą posiadały jednocześnie wsparcie HDR i 4K. O ile gier w Ultra HD nie znajdziemy na Xbox One lub One S, to drugi model oferuje tryb ze wzmocnioną paletą kolorów. Dodanie osobnej sekcji 4K oznacza, że Xbox One X otrzyma również gry bez obsługi High Dynamic Range. Co ciekawe, wszystkie do tej pory zaprezentowane gry wspierające nową konsolę miały posiadać oba ulepszenia.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: