Phil Spencer jest dumny z nowych, ekskluzywnych gier na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czyżby na E3 zostanie zaprezentowane wiele gier na wyłączność?

Wychodzi na to, że tak. Microsoft rezygnował w tym roku z walki o umowy marketingowe wielkich wydawców, czego wynikiem jest przejęcie większości z nich przez Sony. Mowa o tytułach AAA jak: Red Dead Redemption 2, Fifa 18, Call of Duty: WWII, Destiny 2, Star Wars: Battlefront II czy Far Cry 5. Ta lista na pewno zostanie poszerzona o kolejne premiery, które zostaną zaprezentowane na konferencjach w Los Angeles.

Phil Spencer jest jednak bardzo zadowolony z katalogu gier, które zaprezentuje nam w niedzielę na E3. Project Scorpio będzie gwiazdą wydarzenia, ale należy pamiętać, że gracze chcą przede wszystkim gier, ponieważ nie każdy będzie zmieniał swojego Xboxa, aby tylko grać w rozdzielczości 4K.

Jesteśmy dumni z różnorodności katalogu gier, które pojawią się w tym roku wyłącznie na konsolach Xbox i będą działać jeszcze lepiej na Project Scorpio.

Z aktualnych premier wiemy o: Crackdown 3, Sea of Thieves, Forza Motorsport 7, State of Decay 2 oraz Cuphead. Czego możemy się ewentualnie spodziewać? Możemy usłyszeć także o kolejnym Gears of War lub Halo, jednak nigdzie te informacje nie zostały potwierdzone. Zapewne zostanie zaprezentowana lista gier, które będą wspierały moc Projectu Scorpio.

Konferencja Microsoftu startuje o godzinie 23:00 w najbliższą niedzielę i będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem konsol Xbox, w aplikacji streamingowej Mixer, w serwisach Twitch i YouTube, oraz na stronie https://xbox.com/e3. Całą wypowiedź Phila Spencera możecie przeczytać, poniżej:

Dewizą marki Xbox jest stawianie graczy w centrum wszystkiego, co robimy i oferowanie zarówno użytkownikom, jak i twórcom, najlepszej platformy do gier. Wiemy, że jedno nie istnieje bez drugiego, dlatego zainwestowaliśmy ogrom wysiłku w nowe narzędzia programistyczne, programy wydawnicze, sprzęt i usługi dla deweloperów i graczy. Opracowując Project Scorpio stworzyliśmy konsolę, która ma być uniwersalnym miejscem dla programistów, aby realizować swoje wizje. Pamiętamy również na czym najbardziej zależy graczom – na najlepszych tytułach, zarówno ekskluzywnych, jak i wieloplatformowych, niezależnych czy AAA. Jesteśmy dumni z różnorodności katalogu gier, które pojawią się w tym roku wyłącznie na konsolach Xbox i będą działać jeszcze lepiej na Project Scorpio. Zaprojektowaliśmy Project Scorpio jako najlepszą konsolę do gier wieloplatformowych od naszych partnerów wydawniczych, znanych już graczom tytułów przeniesionych w świat rozgrywki w 4K oraz ulubionych gier we wstecznej kompatybilności ze wcześniejszymi konsolami Xbox – powiedział Phil Spencer, Head of Xbox.

źródło: Materiał prasowy Microsoft.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: