Nowe awatary Xbox przesunięte na 2018 rok

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czekacie na odświeżone, wirtualne postacie Microsoftu? Jeszcze trzeba trochę poczekać.

W czerwcu Microsoft przedstawił nową formę awatarów Xbox Live, które skonfigurujemy na milion sposobów. Dają możliwość wyboru koloru skóry, cech charakteru czy odwzorują nasz stan fizyczny, więc jeśli ktoś porusza się na wózku inwalidzkim czy posiada protezę ręki lub nogi, może wyrazić to w swoim awatarze. Ich premiera na platformie Xbox miała mieć miejsce jeszcze tej jesieni, jednak inżynierowie odpowiedzialni za innowacyjne postacie nie zdążą dostarczyć ich społeczności w tym roku.

Jak widać, Mike Ybarra jest zadowolony z postępu prac i nowe awatary będą wyglądać wspaniale, tylko należy uzbroić się w cierpliwość. Zobaczymy je dopiero początkiem przyszłego roku, ale jeśli jesteście w programie Insider, to na pewno zdecydowanie wcześniej. Uczestnicy Fall Creators Update systemu Windows 10 mogą korzystać z nowego kreatora awatarów już teraz.

Jeśli jednak nie spodobają Wam się awatary na silniku Unity 3D, to bez problemu powrócicie do poprzedniego edytora, ponieważ Microsoft nie zamierza likwidować poprzedniej aplikacji do tworzenia swoich profilowych sylwetek.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: