Nowa kierownica dla Xbox One pod koniec miesiąca

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Nowy model kierownicy dla graczy uwielbiających wirtualne samochodówki.

Na konsoli Microsoftu możemy znaleźć wiele fantastycznych gier wyścigowych. Prym w tej dziedzinie na Xbox One wiedzie oczywiście Forza Motorsport. Oprócz jej pięciu części (Motorsport: 5, 6, Horizon: 1, 2, 3) mamy Project Cars, Dirt Rally, F1 , The Crew i wiele innych. Warto z tego powodu wyposażyć się w kierownicę, aby poczuć się jak prawdziwy kierowca i nabyć lepsze doświadczenia.

»Zobacz również: Szalone rozszerzenie Hot Wheels dla Forza Horizon 3!

Propozycję za kilkanaście otrzymamy od firmy Hori, która posiada oficjalną licencję Microsoftu. Racing Wheel Overdrive – taką nazwę nosi nowe akcesorium – działać ma również z Xbox 360 i komputerami PC. Jej możliwy kąt obrotu to 180 oraz 270 stopni. Pozwoli także na ustawienie martwej strefy jak i czułość pedału gazu i hamulca. Oprócz łopatek na pełnowymiarowej kierownicy urządzenie nie posiada osobnej skrzyni biegów. Została jednak zaprojektowana i zoptymalizowana tak, aby być autentycznym symulatorem wyścigowym.

Premiera już 31 maja i aktualnie do zamówienia jedynie w serwisie Amazon (możliwa wysyłka do Polski). Cena nie jest za wysoka jak na dobrze zapowiadający się sprzęt i wynosi 110€.
Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: