Nowa kierownica dla Xbox One pod koniec miesiąca

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowy model kierownicy dla graczy uwielbiających wirtualne samochodówki.

Na konsoli Microsoftu możemy znaleźć wiele fantastycznych gier wyścigowych. Prym w tej dziedzinie na Xbox One wiedzie oczywiście Forza Motorsport. Oprócz jej pięciu części (Motorsport: 5, 6, Horizon: 1, 2, 3) mamy Project Cars, Dirt Rally, F1 , The Crew i wiele innych. Warto z tego powodu wyposażyć się w kierownicę, aby poczuć się jak prawdziwy kierowca i nabyć lepsze doświadczenia.

»Zobacz również: Szalone rozszerzenie Hot Wheels dla Forza Horizon 3!

Propozycję za kilkanaście otrzymamy od firmy Hori, która posiada oficjalną licencję Microsoftu. Racing Wheel Overdrive – taką nazwę nosi nowe akcesorium – działać ma również z Xbox 360 i komputerami PC. Jej możliwy kąt obrotu to 180 oraz 270 stopni. Pozwoli także na ustawienie martwej strefy jak i czułość pedału gazu i hamulca. Oprócz łopatek na pełnowymiarowej kierownicy urządzenie nie posiada osobnej skrzyni biegów. Została jednak zaprojektowana i zoptymalizowana tak, aby być autentycznym symulatorem wyścigowym.

Premiera już 31 maja i aktualnie do zamówienia jedynie w serwisie Amazon (możliwa wysyłka do Polski). Cena nie jest za wysoka jak na dobrze zapowiadający się sprzęt i wynosi 110€.
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: