Ninja Gaiden Black bezpłatnie w Xbox Game Pass. Kolejne gry Xbox OG wiosną 2018

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jutro znajdziemy klasyki Xboxa w bibliotece wstecznej kompatybilności. Jedna z nich dołączy do programu XGP.

Kolejne wieści na temat wstecznej kompatybilności z pierwszej maszyny do gier wideo od Microsoftu są bardzo pozytywne. Dziś dowiedzieliśmy się, że od jutra znajdziemy trzynaście gier z Xbox OG w programie backward compatibility, a także, że Halo 3, Assassin’s Creed, The Elder Scrolls IV: Oblivion i Fallout 3 będą wykorzystywały moc konsoli Xbox One X. Major Nelson na swoim blogu powiadomił również, że jedna z 13 gier będzie oferowana w subskrypcji Xbox Game Pass i jest nią Ninja Gaiden Black.

Ninja Gaiden Black to kultowy przebój Xboxa z 2005 roku, będący remakem pierwszej części, o którym ciężko nie słyszeć. W grze wcielamy się w wojownika Ryu Hayabussego, mistrza Ninja, szukającego zemsty, więc jednym z celów jest unicestwienie hordy wrogów. Tytuł zadziała na Xbox One w 60 klatkach na sekundę i w formacie 16:9.

Major Nelson oświadczył także, że następna dawka tytułów Xbox OG przewidziana jest na wiosnę przyszłego roku, jednak nie możemy dowiedzieć się, które gry stoją w kolejce do ogłoszenia. Świetną nowiną jest też to, że na Xbox One i Xbox One X zagramy w jakości Full HD.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: