Gry, które zobaczymy w tym tygodniu

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co przyniesie nowy tydzień na konsole Xbox?

Aż dziewięć nowych tytułów ukaże się w najbliższych dniach na Naszych ulubionych maszynach do grania. Prezentujemy te, które zaprezentują się w tym tygodniu wraz z datami premier. Zaczynamy:

 

RWBY: Grimm Eclipse – 17 stycznia

RWBY Artwork

Graliście w Dynasty Warriors lub Left 4 Dead? Gra wygląda jak połączenie tych dwóch tytułów. W produkcji biorą udział bohaterki: Ruby, Weiss, Blake oraz Yang i stąd nazwa RWBY. Mogliście wcześniej już o nich słyszeć, ponieważ RWBY to tytuł internetowego serialu. Najlepiej zagrać z przyjaciółmi w czteroosobowym co-opie.

Saban Mighty Morphin Power Rangers: Mega walk – 17 stycznia

Któż nie zna tytułu Power Rangers? Jak w poprzednim tytule, gra została stworzona w oparciu o serial, jednak w tym przypadku telewizyjny. Gra równie dobra na co-operacje ze znajomymi, w której stawimy czoła przeciwnikom przywołując nasze Megazordy. Gracze mogą awansować i odblokowywać nowe ciosy, ataki i broń. Etapy są pełne znanych dialogów, szczegółów w tle, przerywników i wrogów pochodzących wprost z pierwszych dwóch sezonów serialu! Warto przyjrzeć się tytułowi od Bandai Namco.
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]
Siegecraft Commander – 17 stycznia

Siegecraft ekranu

Siegecraft Commander to strategia bitewna od zespółu Blowfish Studios. Gra przenosi nas do krainy fantasy, w której walczą ze sobą wojska rycerzy Freemoi oraz plemiona jaszczuroludzi. Oferuje tryb pojedynczego gracza oraz multiplayer, a do wyboru mamy dwa rodzaje rozgrywek: w czasie rzeczywistym lub turowy. Budujemy twierdze zajmując coraz to większy obszar, a celem jest zniszczenie wojska i budowli przeciwnika.

I am Bread – 20 stycznia

I am Bread Screenshot

Czy zaskoczy Was jakikolwiek symulator po Goat Simulator? Może symulator kromki chleba będzie odpowiedni. Twórcy prezentują przygodę do wnętrza tostera, która z pozoru wydaje się bardzo prosta. Haczyk tkwi w poruszaniu się naszym bohaterem, ponieważ sterujemy osobno każdym rogiem kromki chleba. Niektóre z domowych urządzeń możemy użyć w celu ułatwienia sobie zadania.

Metrico+ – 20 stycznia

Metrico+ Artwork

Lubicie logiczne myślenie? Ten tytuł do prostych nie należy. Metrico+ to połączenie gry logicznej z zręcznościówką, w której poruszamy się w dwuwymiarowym świecie składającym się z elementów infografik, wykresów oraz tabel wykorzystywanych w badaniach statystycznych. Przeszkody ominiemy rozwiązując logiczne łamigłówki lub stawimy czoła zręcznościowym wyzwaniom.
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

The Assembly – 20 stycznia

The Assembly Screenshot

Gdyby nie VR to tytuł zapewne nie powstałby, gdyż produkcja powstała w myśl tej technologii.  Tytułowe The Assembly to organizacja skupiająca doświadczonych naukowców, pozbawionych cech moralnych.  Dwóch z nich zostaje zaprezentowanych w głównej fabule, od których podejmowane w toku rozgrywki decyzje i wybory wpłyną na ich własne życie, jak i przyszłe losy całej ludzkości.

Hunter’s Legacy – 20 stycznia

Hunters Legacy Screenshot

Legacy Hunter to platformówka 2D prezentująca Ikki -naszego głównego bohatera, który jest kotem. Musi ocalić on swoją krainę od złego Morodira. System gry jest prosty, oparty na eksploracji świata i walki w otwartym świecie pełnym różnych przeciwników.

Toby: The Secret Mine – 20 stycznia

Toby the Secret Mine Screenshot

Na pierwszy rzut oka już widać, że gra zaprojektowana jest w stylu Limbo z prostym sterowaniem (w prawo, w lewo lub skok). Bohaterem jest mały Toby starający się uratować swoich mieszkańców, którzy z niewiadomych przyczyn zniknęli z wioski. W trakcie  pojawiają się zagadki logiczne i zręcznościowe.  Zapowiada się prosty sposób na złowienie kilka dodatkowych punktów gamescore.

Spheroids – 20 stycznia

Spheroids Screenshot

W Spheroids przejmujemy kontrolę nad chłopcem o imieniu Lucas, który wyrusza na przygodę wraz ze swoim szalonym naukowcem Ottem. Odkrył on, że rząd ukrywa inne alternatywne światy, niż ten sześcienny, w którym żyją. Niestety, te alternatywne krainy zawierają sferoidy – okrągłe stwory, które chcą obrócić wszystko w kule m.in. świat małego Lucasa.


Jest coś, co zainteresuje Was choć trochę?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: