Jeszcze więcej niespodzianek w EA Access!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

EA  ma dla posiadaczy abonamentu wiele dobrych wiadomości.

Gracze posiadający abonament EA Access mają powód do zadowolenia, bowiem kolejne gry zasilają bibliotekę The Vault. Dopiero wczoraj pisaliśmy o dodaniu epickich części Battlefielda (3 oraz Bad Company 2), a już dziś kolejne wieści od Electronic Arts o darmowych czterech produkcjach.

Wśród nowych gier pojawiły się tytuły jak:

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

Jak wiemy Electronic Arts ma w swojej ofercie 10 godzin rozgrywki w nowych i nadchodzących tytułach. Tak więc członkowie EA Access mogą przed premierą wejść w świat Mass Effect Andromeda bez dodatkowych opłat! Premiera gry odbędzie się 23 marca, a użytkownicy EAA dostaną wcześniejszy dostęp już 16 marca.

Wciągu następnych 3 miesięcy biblioteka gier The Vault ma rozszerzyć się do 40 tytułów. Brzmi imponująco? Pamiętajcie, że oferta EA Access przeznaczona jest tylko na konsole Xbox One. Więcej informacji na temat abonamentu znajdziecie tutaj.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

» Zobacz również: Zapisz się do bety Injustice 2!

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: