Need for Speed Heat dołączy do EA Access!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już za niespełna tydzień Need for Speed Heat zasili zasoby EA Access!

Dopiero co poinformowaliśmy Was o nowych grach w Xbox Game Pass, a teraz zapowiedziano własnie dodanie do skarbca EA kolejny tytuł. Tym razem będzie to gratka dla wielbicieli czterech kółek i szalonej jazdy.

Do katalogu 16 czerwca trafi pełna wersja Need for Speed Heat. Co jest jeszcze warte podkreślenia, gra wspiera rozgrywkę miedzy platformową. Zagrać będziecie mogli z osobami z PC (Origin oraz Steam) PlayStation 4 no i oczywiście Xbox One.

Przypominamy, że subskrypcję EA Access kupicie w Microsoft Store za 14,99 miesiąc lub 79,99 złotych za rok. Przy czym najkorzystniejszy jest oczywiście wariant drugi. W tej cenie otrzymujecie dostęp do całej zawartości skarbca oraz 10-cio godzinnych wersji próbnych najnowszych produkcji. Do tego otrzymujecie zniżki na gry od EA.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: