NBA 2K20 w cenie 12,99 złotych w sklepie Microsoft

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Błąd czy celowa promocja? Nie wiemy, ale fani koszykówki z pewnością ucieszą się o przecenie -95% za tytuł od 2K Games.

Wszyscy lubimy promocje, szczególnie kiedy oszczędzamy kilkaset złotych. W samym markecie Microsoftu znalazła się produkcja NBA 2K20 w cenie o 247,00 złotych niższej. Co prawda gra znajduje się w abonamencie Xbox Game Pass, ale nie wiadomo jak długo tam zostanie i czy będziecie chcieli zachować swoje growe przepustki. Według informacji podanych w MS Store, promocja ma potrwać jeszcze 5 dni, czyli do 18 maja. Być może od jutra ruszy także darmowy weekend dla posiadaczy Xbox Live Gold właśnie z tą produkcją.

promocja xbox one

Na cóż więc czekać? Zainteresowani promocją mogą kupić NBA 2K20 w wersji cyfrowej w cenie 12,99 złotych, oszczędzając na prawdę sporo. Tytuł ten trafił do Xbox Game Pass 5 marca i ciągle jest dostępny dla posiadaczy tej przepustki. Dodatkowo, posiadacze Xbox One X zachwycą się rozgrywkami w jakości 4K Ultra HD wraz z HDR.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: