NBA 2019 dołącza do EA Access

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejna gra zasila dziś skarbiec gier od Electronics Arts!

Nie samym Xbox Game Pass człowiek żyje. Wśród cenionych abonamentów nadal mamy również EA Access. Tutaj co prawda nie ma takiej regularności w pojawianiu się kolejnych tytułów, jednak te gdy już się pojawią, pozostają w nim na zawsze.

W cenie 14 złotych miesięcznie lub 79 za rok, zyskujemy dostęp do bazy wielu hitowych produkcji z takich serii jak FIFA, Battlefield, The Sims, i nie tylko. Jest w czym wybierać. Ponadto możemy liczyć na przedpremierowe dziesięciogodzinne wersje próbne wybranych tytułów. Tak w skrócie wygląda idea subskrypcji, co zapewne każdy z Was doskonale już wie. Dziś natomiast skarbiec zasili kolejna produkcja.

Pełna wersja NBA 2019 jest już do dyspozycji posiadaczy wykupionego abonamentu EA Access na konsoli Xbox One. Jeżeli więc zaliczacie się do tego grona i lubicie koszykówkę, możecie mieć powody do radości. Z kolei Ci, co wolą piłkę kopaną, nadal muszą zadowolić się grą FIFA 18 lub starszą.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: