Narcosis – ekskluzywny horror Xbox One już 28 marca

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Lubicie gry, w których możecie się czegoś bać?


W tym roku niejeden survivalowy horror zawita na Xbox One. Mieliśmy już Resident Evil biohazard, niebawem Outlast 2 oraz Narcosis, który wśród konsol zmierza na jedną platformę. Tytuł ten dostępny również w wirtualnej rzeczywistości na Oculus oraz Vive co zaoferuje jeszcze bardziej straszne doznania.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Jako nurek w specjalistycznym skafandrze będziemy starać się przeżyć w głębi oceanu. W podwodnym laboratorium dochodzi do niebezpiecznego wypadku, w wyniku czego zostajemy wyrzuceni w głąb podwodnego świata. Od tego momentu musimy starać się przeżyć, gdzie czekają na nas morskie potwory. Kolejnym problemem jest wyczerpujący się tlen w naszej butli nurka. Bez niego spodziewać możemy się wstrząsu dla organizmu, a mózg przestanie poprawnie funkcjonować.

Jeżeli cierpicie na klaustrofobię to będzie dla Was wielkie wyzwanie. Premiera już za kilka dni, a dokładnie 28 marca. Co myślicie o nowej produkcji Honor Code?

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: