Najpopularniejsze promocje Deals with Gold według graczy

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdzamy jakie tytuły najbardziej zainteresowały społeczność WorldofXbox.pl

Co wtorkowy poranek na Naszej stronie sprawdzicie aktualne zniżki w sklepie Xbox, gdzie prezentujemy ich zestawienie wraz z polskimi cenami. Co prawda w tym tygodniu nie otrzymaliśmy pokaźnej listy, co nie znaczy o braku ciekawych promocji. Które zainteresowały Was najbardziej?

Bez wątpienie pierwsze miejsce zajęła przepustka VIP do Forzy Horizon 3. Została przeceniona aż o 75%, a więc przez tydzień możemy kupić dodatek za 23,12 zł (92,49 zł). VIP daje graczom dostęp do nowych samochodów, wyścigów, a nawet podwaja liczbę losowań.

Sporym zainteresowaniem na Xbox One cieszy się również Overcooked. Nic dziwnego, gdyż przy tej produkcji świetnie można spędzić czas grając na jednej kanapie z przyjaciółmi. W lokalnym trybie dla wielu graczy może wziąć udział nawet czterech graczy jednocześnie. Przez ten tydzień grę kupimy połowę taniej, czyli za 25 złotych.

Wysoką ilość odwiedzin zyskał także tytuł WRC 6 FIA World Rally Championship. Tak samo jak w przypadku Overcooked, obniżono jego cenę o 50% (110,00 zł). Tutaj także możemy zagrać lokalnie, dzięki opcji split-screenu.

 

Na Xbox 360 otrzymaliśmy zaledwie kilka tytułów, gdzie żadna z nich nie jest grywalna na Xbox One, więc tym samym zainteresowanie było bardzo niskie.

Tymczasem szykujemy się na promocje letnich wyprzedaży, które jak zawsze znajdziecie na Naszej stronie w zakładce Deals with Gold.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: