Najnowsza seria kontrolerów Xbox – Tech Series

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowy futurystyczny wygląd padów dla Xbox One.


Microsoft bardzo lubi rozpieszczać graczy gadżetami. Co jakiś czas oddaje w Nasze ręce nowe malowania czy zdobienia. Teraz firma opublikowała wpis z nową serią kontrolerów o nazwie Tech Series i zaprezentowała pierwszy z nich: Recon Tech Special Edition.

Kontroler Xbox Wireless Tech serii Hero Obraz

Zespół tworzący ten pad inspirował się nowoczesną technologią wojskową, bronią, pancerzami bojowymi oraz elementami sci-fi. Na froncie posiada złote elementy i laserowo grawerowane tekstury, które mają prezentować klasę premium. Lepiej trzyma się również w dłoni i zapewnia komfort poprzez diamentowo teksturowane i gumowe uchwyty z tyłu kontrolera.

Xbox Wireless Controller Tech Series Obraz Outline

Producent twierdzi, że pad posiada ulepszony zasięg sieci bezprzewodowej i bluetooth, wykorzystamy go do gier z systemem Windows 10 oraz w technologii wirtualnej rzeczywistości jak Samsung Gear VR. Dzięki aplikacji Akcesoria Xbox możemy mapować niestandardowo przyciski, podobnie jak w kontrolerze Elite.

Premiera nowego urządzenia sterującego 25 kwietnia w cenie 69,99$. Podoba Wam się nowy gadżet?


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: