Najciekawsze dzisiejsze promocje według graczy

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Która gra zainteresowała Was najbardziej?


Co wtorek na naszej stronie możecie znaleźć wszystkie gry z oferty Deals with Gold w polskich cenach, bez zbędnego klikania i szukania. Z naszej strony codziennie korzysta coraz więcej użytkowników, za co bardzo Wam dziękujemy. Przeglądając statystyki Waszej aktywności można zauważyć jakie tytuły były dla Was najbardziej atrakcyjne i podglądane. Spośród tysięcy kliknięć nietrudno wybrać najpopularniejsze oferty.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Pierwsze miejsce bez wątpienia zajmuje Pakiet Resident Evil Super jednak podobno paczka znalazła się tam przez pomyłkę. Na początku kosztował lekko ponad 80 złotych, lecz wrócił już do ceny początkowej 210 złotych (na stronie MN wciąż widnieje na liście DwG). Kto się jednak zdążył się zaopatrzyć ten miał dużo szczęścia i może cieszyć się sporym bundlem.

Drugie miejsce ku naszemu zaskoczeniu zajęło MONOPOLY PLUS  od Ubisoftu. Klasyczna gra z trójwymiarowym miastem jest bardzo popularna wśród ofert między innymi przez niską cenę – niecałe 20 złotych. Czy do takiej gry warto jednak siedzieć przed konsolą?

Trzecie miejsce zajmują dwa tytuły RPG: Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition oraz  Bound by Flame na Xbox 360 dostępne także we wstecznej kompatybilności. Cena Diablo jest jedną z atrakcyjniejszych w europejskiej wyprzedaży i jeśli nie mieliście okazji zagrać a lubicie ten segment gier, to warto skorzystać.

 


Jest coś na liście z zakupionych przez Was dziś produkcji?


Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: