Najbliższe tygodnie z EA Access. Będzie ciekawie!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sierpień i wrzesień. Te dwa miesiące niosą wiele nowości dla abonamentów EA Access. Zaledwie w zeszłym miesiącu elektronicy dorzucili dwie bardzo świeże swoje produkcje do skarbca z grami. Mamy tutaj na myśli najnowsze, pełne szalonej jazdy w nocy Need for Speed oraz Unravel – grę platformową z niesamowitą oprawą graficzną. Bez wątpienia, szczególnie ta pierwsza gra to obowiązkowa pozycja dla każdego fana ulicznych wyścigów. Pamiętajmy również, że gry ze skarbca (The Vault) możecie grać tyle ile dusza zapragnie, pod warunkiem, że macie opłacony abonament od EA.
Co czeka nas nowego w najbliższych tygodniach? -Zdecydowanie będzie w co grać! Ale po kolei…

1. Plants vs. Zombies™ Garden Warfare 2 w The Vault
Tą grę za darmo odpalicie na swoich konsolach już 30 sierpnia. Zapewne seria znana każdemu, szczególnie młodszym graczom. Poniżej krótki gameplay z targów E3.

2. EA SPORTS™ NHL™ 17 — przedpremierowa wersja próbna
Tym razem coś dla miłośników sportu na lodzie. Na tydzień przed premierą, czyli 8 września będziecie mogli za darmo przez 10 godzin grać w najnowszą część NHL! Przypominamy zarazem, że poprzednia znajduje się aktualnie we skarbcu, co oznacza, że możecie grać w nią bez żadnych ograniczeń.

3. EA SPORTS™ FIFA™ 17 — przedpremierowa wersja próbna
Ta chyba najbardziej wyczekiwana przez abonamentów pozycja w formie dziesięciogodzinnej wersji próbnej w EA Access wyląduje 22 września. Nowa odsłona tej serii wniesie do gry zupełną nowość – tryb fabularny, w którym to swoją życiowa karierę w świecie piłki nożnej zaczynamy na ulicy. Mamy nadzieję, że zostanie dane nam choć trochę liznąć tego trybu w wersji trial! Zajawka poniżej.

Ciekawie prawda zapowiada się najbliższy czas z EA? Warto tutaj nadmienić, że październik również pozostanie nam w pamięci, bowiem wtedy będziemy mogli również na tydzień przed premierą zagrać w wersję trial Battlefield™ 1. Nie możemy się już doczekać!

Autor wpisu:

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: