Nagrody Mixpot za oglądanie X018 dotarły do graczy

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Uczestniczyliście w Inside Xbox na platformie Mixer? Sprawdź swoje konto i odbierz upominki od Microsoftu do gry Sea of Thieves i Forza Horizon 4.

Wielkie święto graczy hucznie było obchodzone podczas imprezy X018 organizowanej przez Microsoft, gdzie usłyszeliśmy sporą dawkę informacji na temat ulubionych tytułów. Podczas transmisji gracze mogli liczyć na pewne bonusy, jeśli zdecydowali się obserwować wydarzenie w aplikacji Mixer, dostępnej na konsoli Xbox One, urządzeniach mobilnych lub przeglądarce internetowej.

»Zobacz również: X018 – Podsumowanie odcinka Inside Xbox w Meksyku

Za udział przygotowano skromne trzy dodatki do dwóch, ekskluzywnych tytułów od Xbox. W historii zamówień zauważyć można dodane upominki do naszego konta:

  • Limitowany t-shirt (Forza Horizon 4)
  • Luneta (Sea of Thieves)
  • Bęben (Sea of Thieves)

Jeśli nie otrzymaliście wiadomości co do dostępnych prezentów, sprawdźcie swoją historię zakupów na stronie Microsoft. Bonusy może nie są imponujące, jednak dla fanów powyższych gier jest to miły dodatek, dzięki któremu wyróżnimy się na wirtualnym morzu czy w historycznej Wielkiej Brytanii. Szkoda tylko trochę, że gadżety nie zostały stylizowane meksykańską kulturą, jak na przykład widoczny poniżej kontroler Xbox One.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl