Mysz i klawiatura dla Xbox One od firmy Hori już wkrótce

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zastanawiacie się nad kolejnym gadżetem dla swojej konsoli Xbox One? Oto kolejna propozycja od Hori.

Microsoft zapowiedział oficjalne wsparcie dla klawiatury i myszy na konsoli Xbox One i już teraz można ich używać w grze Minecraft. Spodziewać możemy się większej ilości tytułów wykorzystujące te akcesoria, jak na przykład Cities Skylines czy Halo Wars 2. Istnieje możliwość użycia klawiatury i myszy we wszystkich grach, jeśli wykorzystamy do tego specjalne urządzenia. Jedno z nich zaoferuje firma Hori, produkująca licencjonowane akcesoria dla konsoli Xbox One czy Playstation 4.

Podobny gadżet jest już przez jakiś czas na rynku, kompatybilny z konsolami od Sony. HORI Tactical Assault Commander Pro One (TAC Pro One) posiada LED-owe podświetlenie klawiszy, przyciski szybkiego dostępu, ustawienia czułości, martwej strefy które możemy zapisać w trzech profilach. Te możemy zmieniać z poziomu aplikacji na urządzeniach mobilnych. Kształt urządzenia ma być ergonomiczny i wygodny dla graczy, głównie dla tych grających w strzelanki FPS. Optyczną mysz (3200 DPI) wyposażono również w kilka przycisków, m.in. do zmniejszenia czułości, aby perfekcyjniej celować w grach.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiemy jaki będzie koszt HORI Tactical Assault Commander Pro One. W sklepie Amazon znajdziemy produkt, który wyceniony został na 149$. W Polsce możemy spodziewać się ceny 550-650 złotych.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: