Moto Racer 4 Demo do pobrania ze sklepu Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zeszłoroczna produkcja doczekała się dema i jest już możliwe do pobrania na Xbox One.

Czwarta odsłona zręcznościowych wyścigów na motocrossach i ścigaczach pojawiła się końcem minionego roku w sklepie Xbox, jednak twórcy nie udostępnili wcześniej okrojonej wersji. Od teraz się to zmienia, ponieważ wirtualny market został powiększony o demo Moto Racer 4, które waży niespełna 4 GB. W nim możemy wziąć udział w pojedynczym wyścigu, gdzie zaoferowano tryb współdzielonego ekranu oraz online. W tym drugim ciężko znaleźć kogoś do wspólnej zabawy. Do dyspozycji mamy jedną trasę i po dwa motory w kategorii asphalt lub dirt.

Niestety, gra nie została dobrze odebrana wśród recenzentów, ponieważ powrót do serio Moto Racer był wprawdzie nieudany. Narzekano głównie na tryb kariery, poziom trudności i oprawę audio-wizualną. Faktem jest jednak to, że podobnych produkcji jest bardzo ciężko znaleźć, więc fani motocyklów są tutaj kolejny raz zawiedzeni.

Jeśli jednak macie ochotę spróbować jak wygląda tytuł Moto Racer po latach, to możecie dać szansę studiu Artefacts Studios i sprawdzić o co w tym wszystkim chodzi.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: