Mixer ponownie rozda nagrody za oglądanie transmisji (Gamescom)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Darmowe gry i dodatki dla graczy, którzy śledzić będą występ Microsoftu w niemieckiej Kolonii.

Najnowsza aplikacja Mixer przynosi sporo korzyści, zostawiając w tyle poprzedniego Beam’a. Microsoft raz jeszcze namawia widzów do oglądania swojej konferencji za jej pośrednictwem i tak samo będzie nagradzał ich grami dodatkami na Xbox One. Jakie będą to tytuły i ile ich zaoferuje MS nie wiadomo, wszystko okaże się się po występie na scenie Gamescom.

Znalezione obrazy dla zapytania gamescom xbox 2017

Taka sama akcja miała miejsce podczas konferencji na targach Electronic Entertainment Expo (E3), gdzie widzowie biorący udział w transmisji za pośrednictwem Mixera otrzymali:

Dla nagród czy nie, to i tak będzie co oglądać na tegorocznej imprezie w Kolonii. Posiadacze Xbox One S będą mogli odtworzyć relację w jakości 4K oraz HDR, jeśli posiadają odpowiedni do tego odbiornik telewizyjny.

[AKTUALIZACJA] Na oficjalnym blogu Mixera opublikowano wpis, w którym znajdziemy informację jedynie o bezpłatnych DLC do gier. MixPot przyzna nagrody w postaci dodatków po konferencji, jednak nie wspomina o konkretnych tytułach.

Transmisja Xbox na Gamscom rozpocznie się już jutro (niedziela, 20 sierpnia)o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: