Mirror’s Edge i Skate 3 ulepszone dla Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Lista gier ulepszonych dla najnowszej konsoli wciąż rośnie, rówież o tytuły z Xboxa 360.

Chyba każdy był zaskoczony po ogłoszeniu gry (np. Halo 3) z poprzedniej generacji objęciem programem Xbox One X Enhanced. Zdecydowanie gracze myśleli tu jedynie o tych świeższych wydaniach, natomiast Microsoft otworzył furtkę po jeszcze więcej. Bardzo dobry i zarazem ciekawy ruch. Poniżej możecie zobaczyć porównanie wspomnianej produkcji w porównaniu odświeżonej z oryginałem.

Dziś, te spore i stale rosnące grono „dopieszczonych” zasila też Mirror’s Edge oraz Sakte 3. Fani serii mogą więc być bardzo zadowoleni i w jakiś magiczny sposób odnaleźć całą masę czasu na wypróbowanie tego wszystkiego, już po siódmym listopada.

A będzie tego wszystkiego naprawdę dużo, sam fakt nowej konsoli, natywne 4K oraz HDR w najnowszych grach czy Xbox One X Enhanced. To i tak jeszcze nie wszystkie korzyści. Warto nadmienić tu sprawność działania konsoli, gdzie uświadczymy również krótszych czasów ładowania, co idealnie oddane jest poniżej:

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: