Mini Lodówka Xbox. Przedsprzedaż rusza już 19 października!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Mini Lodówka Xbox Series X staje się faktem. Co ważne, pre-order złożymy już w ten wtorek!

Kreatywność internautów nie ma granic. Jedne konsole dostają miano magnetowidów, inne routerów, kolejne zaś… lodówki. Tak też właśnie początkowo graczom kojarzył się potężnie wyglądający Xbox Series X.

Microsoft nie mógł oczywiście przejść obok tego obojętnie i także wykazał się dystansem do samego siebie. Powstały bowiem pojedyncze egzemplarze prawdziwych lodówek, które wyglądały jak ogromny Xbox. Te jednak były dostępne jedynie dla nielicznych.

Pomysł tak się spodobał wielu graczom na całym świecie, że nie pozostawiono ich z pustymi rękami. Zapowiedziano związku z tym produkcję na większą skalę mini lodówek: Xbox Series X ‘Mini Fridge. Nie wiedzieliśmy jednak tak naprawdę nic, kiedy i gdzie moglibyśmy się ich dokładnie spodziewać.

Rewolucja przyszła wraz z dzisiejszym ogłoszeniem. Już w ten wtorek, 19 października będziecie mogli złożyć zamówienie przedpremierowe na swój egzemplarz. Sprzedaż zaś rozpocznie się w grudniu.

Lodówka ma pomieścić do 12 puszek (330 ml) Waszego ulubionego napoju i ma kosztować 99,00 Euro (około 460 złotych). Wyposażona będzie w dwie półeczki na drzwiach na drobne przekąski, diody LED, oraz port USB na froncie. W zestawie znajdziemy także zasilacz pozwalający na pracę w podróży.

Xbox Series X ‘Mini Fridge

Tak jak wskazane powyżej, sprzedaż dostępna będzie w sklepach Game Stop EU, Micromania i Toynk dostępnych za Amazon.pl. Co też istotne, Polska jest jedynym krajem w naszej części Europy, w którym ta lodówka będzie dostępna w sprzedaży.

Zainteresowani?

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: