Miesiąc Ubisoft+ za 5 PLN!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ruszyła świetna promocja na najnowszy growy abonament dostępny dla konsolach Xbox. Miesąc grania za piątaka!

Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy Was o siedmiodniowym okresie próbnym na Ubisoft+. Dziś pojawiła się nowa, bogatsza oferta. Przeceniono standardową cenę 69,90 na jedyne 5 złotych.

W tej cenie aż grzech nie skorzystać. Ważne jednak, by nie zrobić tego zbyt późno, bowiem promocja trwać będzie jeszcze do 9. sierpnia 2023.

Abonament wykupicie z poziomu konsoli, lub za pomocą tego linku.

W katalogu znajdziecie między innymi gry z serii Far Cry, Watch Dogs, The Division czy też Assassin’s Creed. Pełną listę dostępnych gier na konsolę znajdziecie tutaj. Warto też zaznaczyć, że lista gier na PC jest jeszcze bogatsza i dostępna dla posiadaczy subskrypcji.

Pamiętajcie też, że po upływie promocyjnego miesiąca zacznie być naliczana standardowa opłata w wysokości 69,90. Nie zapomnijcie więc anulować subskrypcji przed jej zakończeniem, jeżeli się na nią nie zdecydujecie.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: