Microsoft współpracuje z platformą Medal.tv

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft współpracuje z popularną platformą Medal.tv aby ułatwić i usprawnić udostępnianie klipów. Co to w praktyce oznacza?

Gracze czasami skarżą się na niespójność jak i brak niektórych opcji podczas nagrywania i udostępniania klipów czy zrzutów ekranu. Nowe partnerstwo ma pomóc w ulepszeniu rejestrowania wspaniałych momentów naszej rozgrywki. Samo udostępnianie to jednak nie wszystko.

Medal.tv to platforma służąca również do edycji, dzięki czemu gracze dostaną wiele fukcji do obróbki swoich klipów. Jedyne co musimy zrobić, to połączyć nasze konto Xbox z platformą Medal aby otrzymać dostęp do narzędzi edycji w chmurze. Potem będzie nas ograniczać własna wyobraźnia. Klipem po edycji będzie można podzielić się na naszych ulubionych portalach społecznościowych.

Integracja kont nie jest trudna, lecz tak naprawdę jest to zamiennik kluczowej fukcji systemu Xbox, która czasami boryka się z problemami. Jednak jeśli gracze zaakceptują tą formę jako zamiennik, może wyjść z tego bardzo fajne rozwiązanie, które będzie tylko ulepszane w przyszłości.

Jak zapatrujecie się na takie rozwiązanie, będziecie z niego korzystać?

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: