Microsoft Flight Simulator wyląduje 18 sierpnia na PC!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czekacie na Microsoft Flight Simulator? Możecie więc przygotowywać się do startu, pre-ordery ruszyły!

Co prawda nie wiemy jeszcze nic o wydaniu gry w wersji na konsolę, ale ta już niedługo pojawi się w wersji na komputery i zarazem w ramach subskrypcji Game Pass dla PC. Nie będziecie musieli jej więc tak naprawdę nawet kupować, by wzbić się w powietrze.

Ci jednak wymagający jeszcze więcej zawartości, będą mogli sięgnąć po jeszcze bardziej rozbudowane wersje gry. Za najbardziej rozbudowane wydanie, przyjdzie zapłacić aż 519,99 złotych, oraz kolejno 339,99 i 259,99 PLN dla wersji niższej czy też podstawowej.

Te będą różnić się dostępnymi samolotami oraz większą ilością ręcznie przygotowanych i dopieszczonych modeli lotnisk. Pełną rozpiskę różnic w zawartości pomiędzy wydaniami odnajdziecie na oficjalnym blogu Xbox pod tym linkiem.

Jakie wymagania musi spełnić nasz pecet, by móc w ogóle odpalić grę lub cieszyć się jej pełnymi możliwościami? To zdradzi nam poniższa tabelka:

Jak więc widać, minimalne wymagania nie są zbyt wygórowane. Wystarczy między innymi 8GB pamięci RAM, by móc zasiąść za sterami samolotu. W przypadku ustawień skierowanych na najwyższe detale, będzie to już 32 GB pamięci RAM.

Zamówienie przedpremierowe możecie składać już teraz za pośrednictwem Microsoft Store. Premiera planowana jest na 18 sierpnia. Pojawi się także wydanie pudełkowe.

Źródło: news.xbox.com, flightsimulator.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: