Metro: Last Light Redux i Metro 2033 Redux w Free Play Days

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Darmowy dostęp do dwóch tytułów od 4A Games od dziś na Xbox One. W ten weekend zagramy bezpłatnie aż w cztery tytuły!

W dashboardzie konsoli Xbox One zauważyć możemy blok reklamowy z ofertą darmowego weekendu, który proponowany jest posiadaczom członkostwa Xbox Live Gold. Ostatnio wspomnieliśmy, że od dziś można bezpłatnie rozgrywać Override: Mech City Brawl, ale jak się okazuje, także Metro: Last Light Redux i Metro 2033 Redux.

Wszystkie te tytuły zostały także przecenione w sklepie Xbox, ale największą zniżkę znajdziemy przy produkcjach Metro:

Od dziś gracze mogą także spróbować swoich sił w trybie Blackout w Call of Duty Black Ops 4. Ten zaś na chwilę obecną nie został jeszcze udostępniony, ale pojawi się do pobrania jeszcze dzisiaj. Wydarzenie potrwa przez cały tydzień, czyli do 24 stycznia. Od jutra zaś chętni otrzymają propozycję przedpremierowego testowania Jump Force w ramach otwartej bety.

Free Play Days oferuje darmowy dostęp do wybranych gier w ramach abonamentu Xbox Live Gold. Podczas bezpłatnych weekendów nie ma ograniczeń w rozgrywce i skorzystać możemy ze wszystkich trybów, jakie oferuje dany produkt.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: