Metro Exodus pojawia się w bibliotece Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Czyżby kolejna niespodzianka Microsoftu, mająca być ogłoszona na scenie E3, jest dostępna przez konferencją? Najmłodsza gra od 4A Games trafia do katalogu XGP.

Dziś gracze mieli już okazję zauważyć, że w bibliotece Xbox Game Pass pojawiło się aż 20 nowych gier. Znaleźć można tam wiele mniejszych produkcji, ale teraz wśród znaleźć można wielki hit.

Zobacz również: Nowe gry w Xbox Game Pass z okazji E3

Przy produkcji Metro Exodus w sklepie Xbox widnieje plakietka, że gra jest dostępna w abonamencie Xbox Game Pass, a co za tym idzie, posiadacze growej subskrypcji Microsoftu mogą pobrać tytuł bezpłatnie. Gra posiada wsparcie dla klawiatury i myszy, więc można przejść nową odsłonę Metro za pomocą komputerowych akcesoriów. Metro Exodus również widnieje w abonamencie Xbox Game Pass dla PC z Windows 10. Pełną listę gier wspierających tą usługę poznamy zapewne na konferencji Microsoftu, która rozpoczyna się o 22:00.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl