Metro Exodus teraz z obsługą klawiatury i myszy na Xbox One

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Nowe tryby i nowe opcje sterowania zawędrowały do produkcji od 4A Games. Skorzystamy przy tym z komputerowych akcesoriów.

W listopadzie 2018 roku Microsoft oficjalnie wydawał aktualizację systemu, która dostarczyła możliwość obsługi dowolnej klawiatury i myszy, oferując również gry z ich wykorzystaniem. Wśród nich pojawił się Fortnite, Warframe, Bomber Crew, Deep Rock Galactic, Strange Brigade, Warhammer: Vermintide 2, War Thunder oraz X-Morph Defense. Deweloperzy gier starają się dać opcję wyboru graczom, aby mieli możliwość wygodnej rozgrywki, móc grać na czym każdy chce. Taką drogą poszli również twórcy Metro Exodus, dostarczając obsługę klawiatury i myszy w swojej produkcji.

Komu zatem wygodniej grać na komputerowych akcesoriach, też teraz może podpiąć klawiaturę i mysz do konsoli Xbox One i użyć ich w Metro Exodus. RANGER UPDATE oferuje od teraz także tryb Nowa Gra+ po ukończeniu kampanii, móc powtórzyć opowieść z odblokowanym wcześniej asortymentem. Na łowców osiągnięć czekać mają również nowe achievementy. W trybie New Game+ znaleźć będzie można taśmy z komentarzem deweloperów gry, omawiających projekt Metro Exodus. Prócz tego w aktualizacji zawarto liczne ulepszenia i optymalizację rozgrywki.

Więcej o aktualizacji znajdziecie w tym miejscu.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl