Metoda na ciekawe tapety dla Twojego Xboksa

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Szukasz ciekawych tapet dla swojej konsoli? W tym pomoże aplikacja Bing!

Osobiście bardzo lubię, gdy w tle mojej konsoli gości jakiś ciekawy widok. Po włączeniu konsoli na telewizorze robi to dobre wrażenie. Tutaj z pomocą przychodzi mi aplikacja Bing. Oprócz jej zaawansowanych funkcji, takich jak skróty wiadomości, ciekawostki, wydarzenia z historii i tak dalej, wyszukiwarka raczy użytkowników pięknymi krajobrazami i budowlami z całego świata. Te regularnie się zmieniają, a więc możecie systematycznie wracać po nowe.

Aplikacja Bing Xbox

Aplikacja Bing Xbox

Dzięki dobrze dostosowanej aplikacji, wszystkie te zdjęcia ustawicie jako obraz tła konsoli Xbox. By jednak ją pobrać musicie pierw przełączyć region konsoli na Stany Zjednoczone. Wtedy wyszukajcie „Bing” w Microsoft Store i odpalcie pobieranie. W tym momencie możecie wrócić z ustawieniami urządzenia na Polskę, a aplikacja już pozostanie zainstalowana.

Aplikacja Bing Xbox

Odpalcie ją i naciśnijcie X na kontrolerze. Zobaczycie wtedy więcej detali na temat aktualnie wyświetlanego tła. Będą to informacje na temat autora fotografii, miejsca jej wykonania oraz garstka przydatnych ciekawostek. Przechodząc na boki zobaczycie jeszcze więcej propozycji. Gdy obraz Wam się spodoba, kliknijcie w trzy kropki w dolnym prawym rogu ekranu. Pojawi się opcja zastosowania go jako tapety, przy czym od razu zaznaczę, że mogą zdarzyć się wyjątki bez takiej możliwości. To kwestia praw autorskich.

Aplikacja Bing Xbox

Warto jest tu co jakiś czas zajrzeć, bo można trafić ani naprawdę ciekawe rzeczy. Szczerze polecam!

Grafika tytułowa: Henk Meijer

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: