Sygnatura Master Chiefa ukryta w Xbox One X. Tym razem ze skorpionem

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft ponownie oznacza swój sprzęt małą postacią z Halo, podobnie jak w przypadku konsoli Xbox One S.

Nieco ponad rok temu, a dokładnie 26 sierpnia 2016 roku, Microsoft zaoferował graczom możliwość zakupu wersji slim konsoli Xbox One. 40% mniejsze urządzenie charakteryzuje się odświeżoną konstrukcją i wsparciem dla obrazu 4K i HDR, ale skrywa też mały easter egg dla fanów marki. Jak zapewne pamiętacie, w jej wnętrzu wygrawerowano małą postać Master Chiefa z serii Halo, na plastikowej części nad wentylatorem.

Podobna niespodzianka pojawiła się w konstrukcji tegorocznej konsoli Xbox One X, gdzie znaleźć można podobną ikonę Johna -117, lecz tym razem na grzbiecie skorpiona. Nawiązuje to rzecz jasna do futurystycznego czołgu Scorpion, którym mogliśmy poruszać się już w Halo 2. Znane osiągnięcie Tank Beats Everything (Czołg bije wszystko) w Halo: Reach ma też zapewne związek z Najmocniejszą konsolą na świecie, podkreślając wielką moc One X i Projectu Scorpio.

Oczywiście nie musicie rozkręcać swoich nabytych konsol, które trafią do Waszych domów już za miesiąc, aby zobaczyć jak wygląda wspomniana ciekawostka. Wystarczy obejrzeć film w YouTube, gdzie pewna osoba rozbiera Xbox One X (Project Scorpio Edition) na części pierwsze. Ten publikujemy poniżej, a wspomniany fragment znajdziecie w 11:10 minucie filmu lub sprawdźcie zdjęcie poniżej materiału wideo.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: