Mass Effect Andromeda już teraz w skarbcu EA Access!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Electronic Arts oferuje najnowszą odsłonę Mass Effect bezpłatnie dla subskrybentów EA Access.

Zaledwie siedem miesięcy temu mogliśmy cieszyć się premierą Mass Effect Andromeda, a już teraz znajdziemy ten tytuł w skarbcu EA Access. Choć gra spotkała się z mieszanymi reakcjami krytyków, to ostateczna ocena wcale nie należy do najniższych. Głównymi wadami były problemy techniczne, jak np. problemy z mimiką twarzy prezentowanych bohaterów.

Znalezione obrazy dla zapytania mass effect Andromeda Face problem

Electronic Arts obiecało dołączyć Mass Effect Andromeda w przedziale od października do grudnia. Nie musimy jak widać bardzo długo czekać, gdyż właśnie gra jest dostępna dla posiadaczy abonamentu od elektroników. Warto dodać, że subskrypcja EA Access jest coraz bardziej opłacalna, gdzie stosunkowo szybko otrzymujemy niestare produkcje, a cena wciąż pozostaje bez zmian (79 złotych na 12 miesięcy). Najtańszą ofertę abonamentu EAA znajdziecie w sklepie Xbox.

»Zobacz również: Dead Space 2 ląduje w usłudze EA Access!

Następną grą w kolejce jest Dead Space 3. Po drodze znajdziemy także przepremierowe 10 godzin z Need for Speed Payback. Mass Effect Andromeda w The Vault możecie znaleźć poniżej.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: