Mario Bros zmierza na Xbox One?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Partnerstwo z Nintendo na horyzoncie.

Czy zobaczymy ekskluzywny tytuł japońskiej marki na konsoli Microsoftu? Tego możemy się spodziewać. Phil Spencer dokłada wszelkich starań aby sprzymierzyć się z firmą Nintendo i dać hit z dzieciństwa wielu z nas na sprzęcie Xbox One.

Jedna z firm tej generacji nazywa swoją konsolę Pro. Ale czy o cyferki w tym wszystkim chodzi?
Spójrzmy jak ciężką drogę przebył Microsoft aby uwzględnić w One kompatybilność wsteczną czy Play Anywhere? Tego nie wspomina się w porównaniu do konkurencji, tylko exy albo wyższość nad wydajnością, gdzie mało kiedy w grach widzimy tą różnice.

Ale to koniec, ponieważ Phil Spencer kolejny raz udowadnia, że jest po stronie graczy. Szef Xbox stara się o współpracę pomiędzy Nintendo a Xbox One aby gracze mogli cieszyć się klasykami jak Mario czy Pokemon. Są to gry według niego bardzo nostalgiczne i przynoszące wspaniałe wspomnienia. Oczywiście tyczy się to bardziej doświadczonych graczy.

 

Microsoft współpracował już z Nintendo, gdzie wydał na tą konsolę Minecraft, co może zaowocować na dalszych rozmowach o partnerstwie. Rozmowy jak przyznaje szef Xbox cały czas trwają. Nie ukrywa sam, że jest fanem japońskiej konsoli.

Więc po co te walki między platformami. Lepiej łączyć siły z miłości do gier.

I kto jest Pro?

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””]


[/ad]

Zobacz również: Czarny piątek dla gier w RTV EURO AGD

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: