Major Nelson po ponad 20 latach żegna się z Microsoftem

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Flagowa osoba dla marki Xbox po 22 latach odchodzi z firmy. To koniec długiej i pięknej przygody.

Znany wszystkim Major Nelson, a właściwie Larry Hryb po ponad dwóch dekadach pracy opuszcza Microsoft. W świecie Xboxa był wręcz ikoną. Był wszędzie tam, gdzie działy się ważne rzeczy, to on często podawał nam wązne wiadomości jako pierwszy. Był świadkiem wielu wzlotów i upadków marki.

Niewątpliwie przez te wszystkie lata wniósł niepisanie dużo dobrego, i stał się integralną częścią społeczności, i aż trudno wyobrazić sobie jego następcę lub następczyni.

Major Nelson

Nie wiemy, jakie dokładne dalsze plany ma Larry, jak sam jednak przyznał w swoim wpisie na Twitterze, planuje pierw nieco odpocząć i spędzić czas z rodziną na następnie ruszyć z następnym rozdziałem swojej kariery.

Do podziękowań za wkład w markę Xbox prócz samych graczy czy Phila Spencera i innych ludzi z otoczenia, przyłączył się także oficjalny profil PlayStation.

Zawsze trudno jest żegnać tak pozytywną i ważną osobowość, dlatego też życzymy dalszych sukcesów i powiemy, krótko: DZIĘ-KU-JE-MY!

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: