Mafia III i jej niedociągnięcia…

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Od 7 Października mamy do dyspozycji ograć jeden z najdłużej wyczekiwanych tytułów tego roku. Gracze polubili produkcję jednak zaskakuje ich ilość niedopracowanych szczegółów.

Internauci od razu postanowili porównać grę od studia Hangar 13 względem poprzedniej odsłony serii. Pewien Rosjanin przygotował na YouTubie 8 minutowy filmik gdzie wytyka najbardziej niedorzeczne potknięcia twórców.

M.in. jest to możliwość powrotu samochodu na koła niczym w GTA 5, brak interakcji z przedmiotami fizycznymi jak odkręcanie wody w kranie czy otwarcie bagażnika, brak możliwości skorzystania z myjni samochodowej czy warsztatu, gdzie mogliśmy np. pomalować wóz. W zabawny sposób zachowuje się szyba po ostrzale z broni palnej, której kawałki szkła znikają w magiczny sposób, zaś w Mafii II kawałki rozsypywały się po samochodzie i wokół niego oraz posiadała prawa fizyki. Niedorzeczna jest także walka z przechodniami. Wystarczy podejść do cywila, uderzyć go i już jest on martwy. Tak samo dziwi nas zachowanie policji, która zawsze chce nas zabić, a w M2 mogliśmy się poddać jak i przekupić łapówką.

Tak – jest to dość zabawne jak wyglądała gra wydana w 2010 roku a ta w 2016…

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: