Logo Xbox One S zostało zaktualizowane

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowy symbol S zbliżył się do znaku konsoli Xbox One X.

Pamiętacie zapewne, jak kilka tygodni temu przedstawiono nam nowy zarejestrowany znak Microsoftu ze ściętą literą S? Mówiono wówczas, a tak naprawdę spodziewano się, że będzie to logo Xboxa One Scorpio.


Otóż jak się okazało, że przecięte S to nowy znak należący do Xboxa One S. Zbliżył się tym samym do znaku nowej konsoli One X, której litera również posiada odstęp w środkowej części. Zauważyć to udało się na grafice, prezentującej dwie konsole obok siebie.

Oprócz z wyglądu, teraz konsole są podobne także oznaczeniem. Pomimo zastosowaniu innej technologii w One X, jest to wciąż jedna rodzina. Nowa maszyna do gier wideo będzie posiadała te same tytuły co zwykły Xbox. Jedyna różnica to jakość rozrywki w 4K i HDR. Ten drugi znajdziemy też w modelu S, tak samo jak odtwarzacz blu-ray 4K, który w slimie zarezerwowany jest jedynie do filmów.

A jeśli chcielibyście wygrać Xbox One X, to oglądajcie koniecznie Xbox XY, gdzie Piotr Szychowski zdradzi zasady nowego konkursu, organizowanego przez polski odział Microsoftu.

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: