Od dziś ruszają livestreamy nowego Call of Duty: WWII

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Deweloperzy od dzisiejszego wieczora będą transmitować materiały z gry.

Do premiery wojennej strzelanki zostało jeszcze sporo czasu. Ta została zapowiedziana na 3 listopada tego roku, jednak wcześniej pre-orderowcy będą mogli skorzystać z zamkniętej bety. Jak wynika z oficjalnych źródeł, dwudziesta już odsłona zabierze nas do korzeni serii i wrócimy na pole bitwy II Wojny Światowej.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Deweloperzy z Sledgehammer Games zapowiedzieli przez ten czas sporo nowych informacji i materiałów z gry, a pierwszy z nich wystartuje już dzisiaj o godzinie 21:00. Nie wiadomo, czy otrzymamy już tego wieczora gameplay z CoD:WWII, jednak jest to całkiem możliwe i bardzo na to liczymy. Spodziewamy się także zarysu kampanii, która ma opowiadać o lądowaniu aliantów w Normandii (D-Day). Według wcześniejszych informacji przeprowadzimy walki w całej Europie, w kultowych miejscach historycznych, które miały największy wpływ na losy wojny. Autorzy przedstawią nam także proces tworzenia popularnego FPS-a zza kulis.

Poniżej zobaczyć możecie zapowiedź deweloperów o wspomnianych livestreamach.

 

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: