Lista życzeń pojawi się wkrótce w sklepie Microsoft

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jedna z najbardziej wyczekiwanych funkcji w wirtualnym markecie jest już w fazie testów i niebawem zagości na naszych urządzeniach.

Phil Spencer blisko półtora roku temu wspomniał na Twitterowym profilu, że funkcja Wish List (lista życzeń) będzie dodana do sklepu Xbox, choć nie sprecyzował kiedy to nastąpi. Insiderzy testujący nowe funkcje Windows 10 donoszą, że opcja ta pojawiła się w ostatniej aktualizacji systemu, co zwiastuje, że niebawem każdy z nas będzie mógł z niej skorzystać. Zmianie ulec ma także pasek wyszukiwania, który pojawi się dopiero po wciśnięciu ikony lupy.

Wiele interesujących gier możemy znaleźć w sklepie, lecz często brakuje nam na nie funduszy. Lista życzeń pozwoli nam dodać te produkcje do schowka, abyśmy mogli łatwiej wrócić do nich i ponownie rozpatrzyć zakup.

Jak donoszą obecni testerzy tej funkcji, brakuje jednak przycisków udostępniania listy życzeń znajomym lub członkom rodziny. Oprócz tego, sklep Microsoftu otrzymał szereg zmian i usprawnień, które poprawiają jego działanie.

Wystarczy teraz czekać na kolejną aktualizację systemu, dodającą opcję Wish List do sklepu Xbox. Skorzystalibyście z niej osobiście?

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl