Limitowany zegarek z Far Cry 6

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wśród graczy znajdą się osoby, które zbierają gadżety z gier. Do swojej kolekcji będą mogli dodać zegarek, który pojawi się na rynku wraz z premierą gry. Cena? Otóż…

Luksusowy sikor

Firma Ubisoft stworzyła we współpracy z Hamiltonem zegarek „Khaki Field”. Hamilton to firma produkująca luksusowe zegarki więc wiemy, czego możemy się spodziewać po najnowszym modelu. Po pierwsze, to odzwierciedlenie zegarka, który będziemy posiadać w grze. Po drugie, wykonanie nie pozbawia złudzeń, że mamy do czynienia z produktem premium.

Hamilton watch

Zegarek posiada 42 mm kopertę ze szczotkowanego tytanu, a czarna winylowa tarcza i czerwony sekundnik nadają mu stylu z nutą agresji. W zestawie znajdziemy dwa paski, jeden to skórzany pasek NATO a drugi wykonany jest skóry nubukowej, która czasami mylona jest z zamszem. Do tego oczywiście otrzymujemy narzędzie do wymiany pasków.

Hamilton watch

Jak przystało na porządny zegarek, posiada szafirowe szkło i wodoodporność 10 ATM. Niestety ilość wyprodukowanych egzemplarzy nie będzie oszałamiająca. Do sprzedaży trafi 1983 sztuk, a dlaczego? Ta liczba to określenie pewnej daty. W 1983 roku Juan Cortez uratował życie Santosa Espinosy – poprzedniego prezydenta Yary a ten w ramach podziękowania wręczył mu ten zegarek. Twórcy już nie byli tacy łaskami i wycenili gadżet na 1195… dolarów. W przeliczeniu, osoby które będą zainteresowane zakupem będą musiały zapłacić ok. 4720zł. Warto jednak pamiętać, że płacimy za klasę premium.

Możecie je zobaczyć tutaj.

 

Źródło: asweplay.com

 

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: