Jak wygląda L.A. Noire na konsoli Xbox One X?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Rockstar Games podzielił się nagraniem z najnowszej maszyny do gier wideo od Microsoftu.

Za niespełna trzy tygodnie na rynek ponownie trafi L.A. Noire, ale tym razem z odświeżoną grafiką, lepszą optymalizacją i z pełnym pakietem dodatków. Szczególny nacisk położono tu na rozdzielczość Ultra HD, którą wyświetlimy na ekranach telewizorów przy użyciu najnowszej konsoli Xbox One X. Jak wygląda wersja na ten sprzęt możemy sprawdzić dzięki wczorajszemu trailerowi, gdzie rozgrywka uchwycona została właśnie na Project Scorpio.

Nowy zwiastun najlepiej obejrzeć na monitorach 4K, aby doświadczyć lepsze wrażenia. Gracze niezdecydowani jeszcze na zakup Xbox One X również nie będą zawiedzeni. Wersja na Xbox One/One S dostarczy rozgrywkę w Full HD i tak samo zaoferuje pełen pakiet dodatków, jakie dotychczas zostały wydane. Ponownie pojawią się osiągnięcia do odblokowania, nawet jeśli ograliśmy już poprzednią edycję na Xbox 360.

Premiera gry odbędzie się 14 listopada i można zamawiać już swoją kopię przedpremierowo. L.A.Noire na Xbox One został wyceniony na 169,99 złotych, a według informacji w sklepie Xbox, gra zajmie 17 GB miejsca na naszych dyskach (wersja na Xbox One).

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: