L.A. Noire nadchodzi na Xbox One jeszcze w tym roku!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

I to wcale nie chodzi o dostęp gry we wstecznej kompatybilności.

Na pewno pamiętacie znany, detektywistyczny tytuł L.A. Noire z Xboxa 360, który ukazał się w 2011 roku. Rockstar postanowił przenieść grę na obecną generację konsol i ma także niespodziankę dla przyszłych posiadaczy Xboxa One X. Na najnowszym sprzęcie Microsoftu gra wyświetli obraz w rozdzielczości 4K, zaś na Xbox One w jakości Full HD.

Obraz LA Noire Hero

Jak widać na powyższej ilustracji, L.A. Noire zostanie wydane 14 listopada tego roku na Xbox One, Playstation 4 oraz Nintendo Switch. Thrillerowy hit ponownie pozwoli wcielić się w detektywa Cole Phelpsa w jeszcze lepszej jakości. Gra została urozmaicona o zmiany pogody, nowe efekty świetlne czy dymu. W całym Los Angeles zostaną dodane różne przedmioty do odkrycia, które z kolei odblokują dodatkowy asortyment, jak unikalne umiejętności i ubrania.

Kompletne wydanie będzie zawierać nie tylko dotychczasowe dodatki, ale również będzie posiadać dodatkową, bonusową zawartość. Oprócz wysokiej jakości tekstur, L.A. Noire zostało usprawnione technicznie i przyniesie jeszcze wspanialszą zabawę w detektywa.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: