Kup 4 Monstery w Żabce, Game Pass na PC otrzymaj za free

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sklepy sieci Żabka znowu przygotowały promocję na Game Passa, w zamian za kupowanie puszek napoju energetycznego.

Okej byczki, trzeba temat naprostować po tym, jak zaczęliście wchodzić na post akcji z zeszłego roku. Tym razem do zdobycia są miesięczne subskrypcje Xbox Game Pass dla PC. Jedyne co trzeba zrobić, to kupić cztery puszki napoju Monster, korzystając przy zakupach z aplikacji Żappka (szukaj w: Google Play / App Store), skanując swój kod przy kasie. Oczywiście nie musicie kupować ich wszystkich za jednym razem!

Żabka Monster Game Pass promocja

To wszystko! Gdy już uzbieracie wymaganą pulę czterech puszek, kod na abonament pojawi się w aplikacji w zakładce z omawianą promocją. Czy kod działa dla aktualnych posiadaczy, tego nie wiemy, ale wszystko wskazuje na to, że powinno zadziałać u każdego. Pula kodów jest ograniczona (40,000 sztuk). W przeciągu dwóch tygodni każda osoba może odebrać maksymalnie dwa.

Jeśli posiadacie Game Passa w Wersji Ultimate, w zamian za kod na miesiąc XGP PC, powinniście otrzymać 20 dni Ultimate. (Dzięki Robert za potwierdzenie!)

Pamiętajcie tylko o rozsądku. Napoje energetycznie nie należą do najzdrowszych. Mówimy to szczególnie w kierunku tych młodszych czytelników 😉

Regulamin promocji znajdziecie na monstergaming.pl

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: