Kompatybilność wsteczna na Windows 10?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Phil Spencer: „Nigdy nie mów nigdy”…

Wiadomo, że konsola Xbox jak i Windows 10 starają się być jednym ekosystemem dzieląc swe usługi między sobą oferując jak najwięcej możliwości. Aktualnie obydwie platformy są bardzo blisko siebie. Możemy grać razem w gry dzięki Play Anywhere, czy pobierać te same aplikacje.

 

Przy wprowadzeniu Game Mode na platformie Windows 10, pecetowi gracze przyglądając się funkcji wstecznej kompatybilności zastanawiając się, czy ta opcja mogłaby być użyta także na komputerach. Jak zawsze pierwszym miejscem do zadania tego pytania był serwis tweeter, na którym Phil Spencer chętnie odpowiada.

Szef Xboxa stwierdza, że jest to oczywiście trudniejsze zadanie niż na konsolach, gdzie struktura urządzenia jest stała. Za to komputery mają różną specyfikację. Uruchomienie kompatybilności wstecznej w różnych konfiguracjach jest trudnym osiągnięciem. Phil Spencer dodał na koniec jeszcze „ale nigdy nie mówi nigdy”.
W styczniu w usłudze backward compatibility otrzymaliśmy aż 18 nowych tytułów. Wszystkie możecie wygodnie sprawdzić na naszej stronie, klikając tutaj.

» Zobacz również:


facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!


 

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: