Kolejni insiderzy Xbox mogą testować Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Beta Ring już teraz otrzymała dostęp do katalogu gier Game Pass.


Już w tej wiosny otrzymamy nową usługę od Microsoftu, która pozwoli cieszyć się dostępem do około stu gier. Oczywiście niebezpłatnie, ponieważ cena takiej subskrypcji w Polsce będzie kosztowała 40 złotych miesięcznie. Jeżeli mało Wam gier z Xbox Live Gold to propozycja dobra dla Was, jeśli macie oczywiście dostępne na to fundusze.

»Zobacz również: Aktualna lista gier w Xbox Game Pass

Aktualnie darmowy dostęp do Xbox Game Pass w ramach testów usługi mieli jedynie insiderzy Alpha – czyli użytkownicy, którzy na pierwszy ogień otrzymują wszelkie nowości. Od wczoraj testerzy beta ring mogą przez kilka dni również zobaczyć jak działa XGP. Dlaczego tylko przez kilka dni? Ponieważ Microsoft zapowiedział już, że 7 kwietnia jest datą kiedy usługa zakończy swoją wersję próbną i zacznie przygotowywać się do startu dla wszystkich posiadaczy Xbox One.
World of Xbox: Oficjalny sklep stronyMS ogłosił także wcześniejszy dostęp do subskrypcji dla goldowiczów. Możemy jedynie spekulować, że dla płacących już jeden abonament otrzymamy zniżkę na kolejny. Oczywiście to byłoby fair, ale czy Microsoft jest tego samego zdania co my?

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: