Kolejna gra w BC będzie od Codemasters. Prawdopodobnie będzie to GRID

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Tajemniczy Tweet od Codemasters dostarcza informacje o nowości w programie Backward Compatibility. W co zagramy niebawem na konsoli Xbox One?

Wsteczna kompatybilność powiększa się w szybkim tempie, a niektóre firmy robią przedsmak nieogłoszonych jeszcze produkcji w programie. W taki sposób postąpiło studio Codemasters, przedstawiając dziś na Twitterze poniższy wpis.

 Co będzie tym razem grywalne na konsoli Xbox One? Możliwości jest wiele, jak na przykład seria Dirt, F1 lub Overlord, FUEL, GRID. To jednak ta ostatnia produkcja będzie najprawdopodobniej dostępna we wstecznej kompatybilności, ponieważ długo nieaktywne konto GRID na Twitterze udostępniło wpis marki Codemasters, wyraźnie czekając na ogłoszenie.

 

Wydany w 2008 roku GRID oferuje sporo dobrej zabawy na wiele sposobów. W grze przemierzymy Stany Zjednoczone, gdzie będziemy ścigać się na ulicach wielkich miast, w Japonii weźmiemy udział w wyścigach typu drift, zaś w Europie zwiedzimy popularne tory wyścigowe jak Silverstone czy Nurburgring. Kto ogrywał GRID na Xbox 360 zapewne z przyjemnością powróci raz jeszcze do gry.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl