Killing Floor 2 w przyszłym miesiącu na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

7 listopada otrzymamy również wzbogaconą wersję na Xbox One X.

Tripwire Interactive dzieli się swoim popularnym tytułem na kolejnej platformie. Już 29 sierpnia ujrzymy Killing Floor 2 na konsoli Xbox One, a nieco później gra zostanie wydana na One X wraz z ulepszeniami, jak tryb HDR czy rozdzielczość w natywnym 4K. Produkcja została wyceniona na 39,99 dolarów, czyli w polskim sklepie Xbox będzie kosztować około 160 złotych.

Wersja Xbox ma otrzymać pełne wydanie, które zawiera dodatki jak Tropical Bash, The Descent i Summer Sideshow. Znajdziemy także pewne elementy na wyłączność. Jedną z nich będzie nowa broń Freezethrower, która wylewa ciekły azot na hordy potworów, a następnie pozwala na roztrzaskanie ich w drobny mak.

Killing Floor 2 to ciekawa propozycja do gry w kooperacji, a ta pozwala na rozwałkę w trybie surwiwalowym w sześcioosobowej drużynie. Dostępny PvP został zaś ograniczony do 12 graczy, którzy dzielą się na dwa zespoły. Wraz ze zdobytym doświadczeniem ulepszymy swoją postać, którą wybieramy spośród 10 klas. Warto wspomnieć, że Killing Floor 2 wyróżnia się przede wszystkim sporą dawką brutalności.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: