Killer Queen Black, Outer Wilds i Blazing Chrome wkrótce w Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Kilka nowych gier z programu ID@Xbox będzie grywalna w dniu premiery dla subskrybentów Xbox Game Pass.

Microsoft zaprezentował nowy program ID@XboxGamePass, w którym poznać można nadchodzące tytuły do najmłodszej, growej subskrypcji. Wśród nich znalazło się zręcznościowe Killer Queen Black, futurystyczne Outer Wilds i strzelanka Blazing Chrome, a te w dniu swoich premier mają zostać dołączone do usługi Xbox Game Pass. Niestety, ich daty wydania nie są jeszcze konkretnie znane. Wiemy tylko, że każda zostanie uruchomiona jeszcze w tym roku.

Nową serię programu ID@XboxGamePass możecie obejrzeć powyżej. Z niego dowiemy się również, że wcześniej zapowiedziane Void Bastards, Operencia: The Stolen Sun, Supermarket Shriek, The Good Life oraz Afterparty także będą dostępne w Xbox Game Pass, tak samo w dniu ich premiery. Tymczasem oczekujemy ogłoszenia aktualizacji na kwiecień, w której jak na razie wiadomo, że 1 kwietnia znajdziemy w niej Marvel vs. Capcom: Infinite.

»Zobacz również: 6 nowości Xbox Game Pass – kolejne gry jeszcze w tym miesiącu!

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl