W Killer Instinct gra ponad 10 mln graczy. Dziś witamy ją na Steamie

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Tym samym uruchomiona zostaje funkcja cross-play pomiędzy użytkownikami Xbox/Windows 10/Steam.

Bijatyka tworzona wyłącznie na platformę Xbox dobiła już 10 miliona członków i ciągle rośnie – takie dane przekazał dziś Major Nelson na Twitterze. Niewątpliwie ta liczba będzie rosnąć, ponieważ Killer Instinct ma dziś swoją premierę na Steamie. Cross-Play zadziała tak samo jak pomiędzy Xbox One i Windows 10, dlatego nietrudno będzie znaleźć przeciwnika do wspólnej rywalizacji. To pierwsze takie połączenie pomiędzy platformą Xbox oraz Steam i mamy nadzieję na więcej.

Steam-owska edycja zawiera wszystkie wydane dotychczas sezony, postacie (również te nowo poznane: Eagle, Kilgore i Shin-Hisako), wszelkie kolory i kostiumy. Niestety, ale Ci którzy zechcą przenieść swoją postać do Killer Instinct z Xbox na Steam, to nie będzie to możliwe, gdyż zapisy postępów są zapisywane na osobnych serwerach.

Cena Killer Instinct na Steamie to 36,99€, ale przez pierwszy tydzień można skorzystać z promocji -25%, co daje nam koszt 27,74€.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: