Już jutro rozpoczyna się X-FEST – Święto gamingu!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już jutro rozpoczyna się X-FEST – dziesięciodniowe Święto gamingu, przygotowane specjalnie z myślą o polskiej społeczności graczy.

Polski oddział Xboxa z przytupem wchodzi w nową generację. Począwszy od jutra, aż do 19 listopada, czyli przez okrągłe dziesięć dni odbywać się będzie X-FEST, czyli wirtualne święto gamingu. Co ważne wydarzenie jest organizowane specjalnie z myślą o polskich graczach.

O co chodzi? Otóż począwszy od jutra, codziennie na oficjalnym kanale YouTube Xbox Polska o godzinie 18:00 odbędzie się specjalny live stream. W trakcie jego posłuchamy ciekawych wywiadów z takimi deweloperami gier jak People Can Fly czy 11 BIT STUDIO i nie tylko. Nie zabraknie masy ciekawostek, gameplayów, czy też znanych na polskiej scenie YouTuberów. Usłyszymy też przydatne porady na temat doboru odpowiedniego telewizora od ekipy HDTVPolska, a także cennych rad od redakcji Antyweb.

Oczywiście nie zabraknie też turnieju w Forza Motorsport 7 oraz konkursów, a w tym tego na Xbox Series X czy też Xbox Game Pass Ultimate a także gry! Obserwujcie uważnie to, co się będzie działo w trakcie transmisji oraz w okienku czatu, bowiem to będzie kluczowe dla Waszej wygranej!

Zachęcamy więc do subskrybowania Xbox Polska na YouTube oraz śledzenia w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook), by być na bieżąco!

Źródło: Informacja prasowa

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: