Jutro poznamy szczegóły nowego Need for Speeda.

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Więcej nowości poznamy jeszcze przed EA Play.

Oficjalny profil Need for Speed zaskoczył nas dzisiejszą informacją, ponieważ przekazał nam, że już jutro poznamy szczegóły na temat tegorocznej odsłony NFS. Jak już wiadomo za stoi za nią studio Ghost Games, które gwarantuje, że wyciągnęło wnioski z poprzednich produkcji i nie zawiodą fanów marki. Nowy Need for Speed ma zostać wydany jeszcze w tym roku, a zaprezentowany zostanie dopiero na EA Play, które odbędzie się już 10 czerwca.

 

 Z dzisiejszego wpisu wynika, że jutro o godzinie 15:00 czasu polskiego otrzymamy sporo informacji na temat gry. Dotychczas dowiedzieliśmy się o możliwości modyfikacji samochodów, o powrocie policyjnych pościgów oraz o tym, że oprócz asfaltu czeka na nas jazda po bezdrożach. Jednocześnie Ghost Games chce uspokoić graczy, że do rozgrywki nie będzie potrzebne stałe połączenie z internetem.

Internauci po ujawnionym zdjęciu starali się prześledzić wszelkie jego szczegóły. Według ich wskazówek rozegramy pościgi w amerykańskim mieście Seattle lub Las Vegas.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: