Nowe, jesienne zestawy Xbox One S dla graczy

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft oferuje kolejne cztery bundle konsoli Xbox One S z grami i subskrypcjami.

W ostatnich dniach Microsoft przedstawił swoją ofertę dotyczącą zestawów Xbox One S z Assassin’s Creed’s Origins i Rainbow Six Siege. Dziś ma dla nas kolejną propozycję, jeśli tamta nie spełniła Waszych oczekiwań. Tym razem do wyboru są zestawy z Rocket League, serią Halo, Minecraft i subskrypcją Xbox Game Pass. Wszystkie posiadają dysk o pojemności 500 GB i jeden kontroler.

Jednym z najciekawszych zestawów jest bundle-pack Minecraft Complete Adventure, gdzie znajdziemy podstawową wersję gry, pakiet dodatków (Mity chińskie, paczkę naturalnych tekstur, pakiet skórek mieszkańców biomów, pakiet skórek Bitwa i bestie oraz pakiet skórek Opowieści przy ognisku) oraz cały, pierwszy sezon Minecraft: Story Mode. Dodatkowo, gracze otrzymają 3 miesiące Xbox Live Gold i jeden miesiąc Xbox Game Pass.

Zestaw Minecraft Complete Adventure z konsolą Xbox One S (500 GB)

1399 zł

Kto nie miał styczności z serią Halo, ten powinien zastanowić się nad wyborem zestawu z tą produkcją. W paczce znajdziemy dwie gry: Halo 5: Guardians i Halo: The Master Chief Collection, czyli obowiązkowe tytuły na konsoli Xbox. Tam także znajdziemy Xbox Live Gold oraz miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass. W tym momencie nie znajdziemy tej oferty w sklepie Xbox Polska.

Xbox One S Ultimate Halo Bundle

W Rocket League można grać w nieskończoność, więc czemu nie zaoferować w komplecie z konsolą Xbox One S? Tak wygląda kolejna propozycja od Microsoftu (edycja Blast-Off).  Tak samo jak poprzednio, znajdziemy tam abonamenty Live Gold (3 miesiące) i Game Pass (1 miesiąc).

Zestaw Rocket League Blast-Off z konsolą Xbox One S (500 GB)

1399 zł

Ostatnią nowością jest składanka złożona z konsoli Xbox One S i ponad setką gier… Wiadomo, nie mamy ich dożywotnio, a w abonamencie Xbox Game Pass, który otrzymamy na 3 miesiące. Może nie wiele, ale i tak sporo niż zazwyczaj. W tym zestawie jest także zapakowana subskrypcja Xbox Live Gold na 3 miesiące. Microsoft nazwał to sprytnie start packiem.

Zestaw startowy z konsolą Xbox One S (500 GB)

1399 zł

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: