Jasny motyw zależnie od pory dnia?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Przed takim właśnie pytaniem stanęli niedawno Insiderzy, którzy z jakiegoś powodu wrócili do ciemnego tła na swojej konsoli.

Również mi od jakiegoś czasu po głowie chodziła taka opcja, by móc automatycznie wyłączać jasny motyw w późniejszych godzinach. Dokładnie z tego powodu własnie zostałem zmuszony do domyślnego, ciemnego koloru dashboardu, mimo tego, że zdecydowanie wole ten biały.Biały motyw wygląda zdecydowanie świeżej i znacznie przejrzyściej od swojego poprzednika, co jestem pewnie nie jest tez tylko moim odczuciem.

Niestety po całym dniu pracy i odpaleniu Xboxa o późnej godzinie i wpatrywanie się w jasne barwy przez dłuższy czas nie należało do najprzyjemniejszych dla zmęczonych oczu, a ciągłe ręczne zmienianie motywu mijało się z celem i pochłaniało sporo czasu. Nie o to przecież tu chodzi. Teraz jest światełko w tunelu i szansa na to, że wspomniane udogodnienie wejdzie w przyszłości w życie. Będzie to niewątpliwie zależało od otrzymanego feedbacku i skali zapotrzebowania takiej funkcji.

Jak dla mnie rozwiązanie idealne od rana do na przykład 22:00 jasny motyw, pozostały czas standardowy. A jak Wy to widzicie? Korzystali byście z tego?

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: